Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Fadil Krasniqi - Sa ne ndahemi
Besarta Krasniqi - Besom
Valton Krasniqi - Gjelozia ime e vogel
Hekuran Krasniqi ft LammG dhe Citi - Maturant
Fjolla Krasniqi - Dy vjet
5me kto fjal me ke ronu
Valton Krasniqi - E di se kam gabu
Valton Krasniqi ft Duli - E Martova Djalin
Lendrit Krasniqi - Jam Deh Me Raki 2o
Luan Krasniqi - Do ta kallim dushkun
Ymerli Krasniqi - Luj Kosovare luj Shqiptare
Luljeta Krasniqi-Luj Xhemile
Hekuran-Krasniqi-Legenda-Qokollat
Besa Krasniqi - Enderr e Vertete
Fatmir Krasniqi - Xhejlan Live
Valton Krasniqi Feat Sabina Dana - Te Dua
Ramadan Krasniqi (DANI) - O llokum
Bubulina Krasniqi - Ti shko
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Krejt Ti Blej
Valton Krasniqi - Albanian Girls Oriental House R
Valton Krasniqi ft Mc Qoppa - Oh No -
Lumnije Krasniqi - Nuse ne gurbet
Merita Gashi - Zemer je per mu
Valton Krasniqi - Perhajr tkoft i Zoti shpise
ValtonKrasniqi-Dashuroj
Edi Krasniqi - Hajde shoto mashalla
Hekuran Krasniqi e Grupi Fama - Qika e mir
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Nata sodit
Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Sabah
Hekuran Krasniqi - Qaj me lot
Mhill Krasniqi - Keng per deshmoret e rugoves
Vellezrit Krasniqi - Djalin tim moj vajza
Hekuran Krasniqi dhe Edmond Hoxha - Pushka e pare
Petrit Krasniqi - Nese Largohesh
Resmije Krasniqi - Te dua te dua
Valton Krasniqi - Potpuri 2
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Sa mka marr malli me tpa
Luljeta Krasniqi - Numrit tend i bie
Hekuran Krasniqi - Live
Egzon Pireci dhe Hekuran Krasniqi - Te dua sa hava
Besim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Vaji i Kosovar
Luljeta Krasniqi - Hajde bukuroshe
Ramadan Krasniqi - Jeta pa ty
Vellezrit Krasniqi - Sa lule i ka pranvera
Ymerli Krasniqi - Pse o shpirt
Ramadan Krasniqi Dani - Anonim
Fatmir Krasniqi - Xhejlan (Live )
Valton Krasniqi - Shake Shake

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...