Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Sala Dhe Ramizja - Ec me kohen
Sala Maloku - Aman Aman
Remzije Strumcaku - Ah more taj biri nenes
Sala dhe Ramzja - Kush te mori te largoj
Sala Maloku - Oj Lulja e blinit
Remzije Strumcaku - Te dashuroj te dashuroj
Sala dhe Ramizja
Sala Bekteshi - Lulja e gurbetit
Sala Bekteshi - Me mungon
_Sa_bukur_vallezojne_gocat
Sala Bekteshi - Nuse ma te bukur
Remzije Osmani - Sa Ishim Pa martu
Sala Maloku - Dashuro Vashe
Remzije Strumcaku - E nise jeten me diken tjeter
Sala dhe Ramzja - Hajde hy ne valle
Sala Maloku - Oj lulie Oj llokum
Remzije Strumcaku - Vjen-lulia-shtatin-si-bajrak
_Molle_e_kuqe
Sala Bekteshi - Te dua ty
_O_shijak_me_halle
Sala Bekteshi - Nuse ne gurbet
Remzije Osmani - Te dua
Sala Maloku - Fluturoje Dallendyshja
Remzije Strumcaku - E solla e solla mindilin
Sala dhe Ramzja - Jelek me vija
Sala Maloku - Po lune Shota
Rovena Stefa ft Sala Jashari - Amaneti
_Vallezon_Gjeraqina
Sala Bekteshi - Sot po bahesh Nuse
_Goce_e_vogel
Sala Bekteshi - Nusja jone e mire
Sala Bekteshi - O gurbet
Sala Maloku - Ti me jep gezim
Sala Maloku - Hajde me Mu
Remzije Strumcaku - Emine Emine
Sala dhe Ramzja - Mbeta ne vetmi
Sala Maloku - Solla Solla
Sala Bekteshi - Po vijn Krushqit
_Luj_me_qejf
Sala Bekteshi - Dy krena si shqiponja
_Sa_te_du_fustanin_
Sala Bekteshi - Sonte luhet vallja
Remzije Osmani - Potpuri
Sala Maloku - Hajde me Shuplake
Remzije Strumcaku - O rrethem rreth
Sala dhe Ramzja - Na u nis dasma
Sala Maloku - Tallava
Sala Bekteshi - Molla laqe
_Ti_ne_zemren_time_
Sala Bekteshi - Ja gezove zemren nanes

1  2   >  >>

Loading...
Loading...