Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shkelzen Jetishi - Je si rreze
Shkelzen Jetishi Xeni - Kenget e reja ti kendojme por te vjetrat mos ti harrojme
Korab dhe Shkelzen Jetishi - Si Babe e Bire
Shyhretja & Xeni - Ner Nje Hije 2o
Vjollca Haxhiu ft. Shkelzen Jetishi - Hakmarrje
Shkelzen Jetishi - O Dukat
Shyhretja & Xeni - Jare Mos me Shti me te Ba Be 2
Shkelzen Jetishi - Shpirt zeze
Shkelzen Jetishi (Xeni) - Luga ne mjalte
Shkelzen Jetishi - Xeni - Koha nuk te pret
Shyhretja & Xeni - Ra kjo Dasem e u Pam 2o
MANJOLA NALLBANI FT SHKELZEN JETISHI - UNE DO TE D
Shkelzen Jetishi - Hileqare
Gold AG ft. Shkelzen Jetishi - Jam Gjakova
Shyhretja & Xeni - Ku je Ti Moj Zan 2o
Shkelzen dhe Korab Jetishi - Vijne Vaporrat
Shyhretja & Xeni - Moj Hatiqe 2o
Shkelzen Jetishi - Embelsire
Shkelzen Jetishi - Jam dorzu
Shkelzen Jetishi - Sheqer kam kujtimin tend
Shyhretja & Xeni - Nata e Sontit 2o
Shkelzen Jetishi - Dashuri pa fat
Shkelzen Jetishi - Xeni - Koha nuk te Pret
Shyhretja & Xeni - Drras te Vekut 2o
Korabi - Me ty
Shkelzen Doli - Vallja e Skenderbeut
Hasan Qetaj - Luan e Shkelzen Haradinaj
Shkelzen Azemi - Kenge Gurbeti (Live )
Korab Jetishi - Dasma jon e madhe
Shkelzen Azemi - Si te jetoj une (Live )
Korab Jetishi - Ta besova ty rinin
Xhentian Jetishi - Sa te deshta
Korabi - Nje dit mir nje dit keq
Vagabondi Ft Korab Jetishi - Tirona O Nona
Shkelzen Doli - Zambaku, Valle Gjakovare
Korab-Jetishi-Zemramevdese
Shkelzen Azemi - Lotin ta kom fshi mj vajze (Live
Korab Jetishi - Intrigante
Shkelzen Azemi - Sot a neser (Live )
Korab Jetishi - Un ta fala ty nje puthje
Korab Jetishi - Xhepi
Shkelzen Doli - Isuf Arapi
Xeni & Korabi - Kush po lun sante Potpuri
Korab Jetishi - Ku je
Shkelzen Azemi - A Lea (Live )
Korab Jetishi - Se kam njet me te lut
Shkelzen Azemi - Lujma Belin (Live )
Korab Jetishi - Morra rrug
Korab Jetishi - E mira bukuri
Shkelzen Azemi - Te kam lut (Live )

1  2   >  >>

Loading...
Loading...