Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shpat Kasapi - Nusja jon e bukur
Shpat Kasapi - Pom mungon
Shpat Kasapi - Rrugetimi jon
Shpat Kasapi - Me jep nje pik uj
Shpat Kasapi - Njesoj eshte per ty njesoj eshte pe
Shpat Kasapi - Mos me urrej
Shpat Kasapi - Casanova
Shpat Kasapi - Njeher Zemra Falet
Shpat Kasapi - Mos qaj per mua
Shpat Kasapi ft Lori ft RapSione - Trego
AZ ft Shpat Kasapi - Mos Thuj
Shpat Kasapi - O sa e kam dasht nje zambak te bar
Shpat Kasapi - Sa e du Dashnin
Shpat Kasapi - Mos thuj
Shpat Kasapi - Mekatare si gjithmon
Shpat Kasapi - Agjami
Shpat Kasapi - Nusja jon e bukur
Shpat Kasapi - Tash po kthehesh
Shpat Kasapi - Qaje trimin
Shpat Kasapi - Sa Me Lendoj
Shpat Kasapi - Shpresa e fundit
Shpat Kasapi ft nurteeL - Smunesh ti pa mu
Shpat Kasapi - O sheqeri jem
Shpat Kasapi - Tjeter kush ne zemren tande ka hy
Shpat Kasapi - Xhan
Shpat Kasapi - A je ti a je ai
Shpat Kasapi - Ishte Rastesi
Shpat Kasapi - O sa e kam dasht nje zambak te bard
Shpat Kasapi - Ishin Puthje Mekatare
Shpat Kasapi - Sa e bukure je
Eli-G ft Barbana Dini dhe Shpat Kasapi - Ne shpirt
Shpat Kasapi - Fajin e Kam Vet
- Shpat Kasapi - Krela
Shpat Kasapi - Dilema
Korab Shaqiri Shpat Kasapi Kaltrina Selimi Yllka K
Shpat Kasapi - Valle kosovare
Erion Hoti ft. Shpat Kasapi - Chika
Shpat Kasapi Ft Ton Voka - Hajde Sille
Shpat Kasapi - Ajo Me Mungon
Shpat Kasapi - Asgje midis nesh
Shpat Kasapi - Tjeter kush ne zemren tende ka hy
Shpat Kasapi - Fol Qka Ta Don Zemra
Shpat Kasapi - Sa te kam jete
Shpat Kasapi - Do te dua
Shpat Kasapi - Dashni e Par
Shpat Kasapi - Bjeri gajdes gajdegji
Ingrit Gjoni ft. Shpat Kasapi - Faji
Shpat Kasapi - Bukurane
Shpat Kasapi - Hajde Sille
Shpat Kasapi ft V-Ton - Ti je ajo

1  2   >  >>

Loading...
Loading...