Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shqipe dhe Bekim Kastrati - Gezuar ju o shoke
Mahmuti & Shaqiri & shqipja - Doren mos ma Luj 2o
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Oj Kosove oj k
Shqipe dhe Bekim Kastrati - Mos harroni Bab e Nane
Mahmut Ferati ft Shqipe Kastrati - Zemrat dashurohen
Mahmuti & Shaqiri & shqipja - O Bilbil i Malit 2o
Shqipe dhe Bekim Kastrati - Qik Kosove jam
Mahmuti & Shaqiri & shqipja - Ah Moj Zemer 2o
Shqipe dhe Bekim Kastrati - Qunat e Tirones
Shqipe Kastrati - Hajrin mos e pafsh
Shqipe Kastrati - Dashuria s nje kufi
Shqipe dhe Bekim Kastrati dhe Flora Gashi - Hajde
Shqipe Kastrati - Jam Shqiptare ne mergim
Shqipe Kastrati - Gishtat me dukat
Mahmuti & Shaqiri & shqipja - Rrenagjija 2o
Shqipe Kastrati - Nusja dhe dhandrri
Mahmuti & Shaqiri & shqipja - Qikat e Kosoves 2o
Mahmuti & Shaqiri & shqipja - Dema Kadris 2o
Xheza e Shqipe Kastrati - Rita oj merita
Bekim Kastrati - Zemren me ma thy
Bekim Kastrati - Oj lulie
Shqipe Krivenjeva - Top sheqeri i embel 2o
Shqipe Krivenjeva - Neve Nuk Na Dhimset Malli 2o
Astrit Mulaj - Kalle Shqipe
Vllezrit Gashi - Valle popullore
Bekim Kastrati - Kush po vjen oj Lulije
Bekim Kastrati - Syzeza ime
Burimi dhe Shqipja - Fundi im
Bekim Kastrati - Beqaria
Xheza & Shqipe Abazi - Dikur ishim Bashk 2o
Bekim Kastrati - Jena gzu o jena gzu
Burim Kastrati - Ne dy zemra si nje shpirt
Shqipe Abazi - Hajde gjith ne valle
Shqipe Abazi - Ti ke mbet
Adem Kastrati - Tallava
Burimi dhe Shqipja - Te gjitha ti kam falur
Bekim Kastrati - Jena gzu o jena gzu
Shqipe Krivenjeva - Ball per ball me ty Nvalle
Shqipe Abazi - Pse pse nuk me flet
Shqipe Abazi - Oj lulie lum kunata
Shqipe Abazi - Vetes sja boj hallall
Shqipe Kryeziu - Kqyrni shoqe
Bekim Kastrati - Tallava
Shqipe-Krinjeva-Poturi
Bekim Kastrati dhe Ymer Bajrami - Zoti shpis tu rr
Shqipe Krivenjeva - Lumet na na u ka gzue shpija
Bekim Kastrati - Sa e bukur qe me je
Shqipe Krivenjeva - Nuse u bona 2o
Shqipe Krivenjeva - Duert e Bardha Ne Xham 2o
Bardha ft Shqipe Krivenjeva - Potpuri Dasmash

1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...