Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Teuta Kurti - Mos Pi Mo
Teuta-Kurti-Mallipashuar
Teuta Kurti - E lire
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Teuta Selimi - Knoni qika
Teuta Bogujevci - Nese me ke dashur
Teuta Selimi - Kthehu ore Vlla
Teuta Selimi - Po knojna me loder
Teuta Selimi - Kur dola te dera
Teuta Bugujevci - Sot Harroj Te Gjitha Hallet 2o
Teuta Gerbovci - Nusja flutur paska dal
Teuta Selimi - Ti ne Zemren time
Teuta Thaqi - Pina Tekilla
Teuta Selimi - Maturantet
Teuta Bugujevci - Krejt Po Sillet 2o
Sinan Vllasaliu Ft Teuta Selimi - Nuk Ka Tjeter
Teuta Bogujevci - Ti je djal me zemer guri
Teuta dhe Afrimi - Me mungon ti
Teuta Selimi - Ne kajde defit
Teuta Selimi - Hyn ne valle
Teuta Selimi - Zemren Fale
Teuta Bogujevci - oj lulie pllumbi i bardh
Mejreme Kurti - Nuse te bukur marrim na
Teuta Selimi - Telefonin ne dor e mora
Teuta Selimi - Nje Unaz Live
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Teuta Selimi - Ball per ball
Teuta Bogujevci - Nese ta them sy me sy
Teuta Selimi - Kur te bahesh Nuse
Teuta Selimi - Rend e rend
Teuta Selimi - Lamtumir
Teuta Bugujevci - Boll Boll 2o
Teuta Selimi - Qpo loton or bylbyl
Teuta Selimi - Zemer me Dogji malli
Teuta Selimi - E pa shprese
Teuta Selimi - Lamtumir
Teuta Bugujevci - Tradhtare 2o
Etnon feat Teuta Selimi - Pa ndjenja
Teuta Bogujevci - Si llokum e embel
Teuta dhe Afrimi - Potpuri
Teuta Selimi - Rrang dang tupani
Teuta Selimi - Katile
Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete
Teuta Bogujevci - Shtrona moj nuse shtrona
Mejreme Kurti - Potpuri Dasme
Teuta - Zemra Ime Zemra Ime
Teuta Selimi - Ska Ska
Teuta Selimi - Viski cola Live
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Teuta Selimi - Miqt e mi

1  2  3  4   >  >>

Loading...
Loading...