Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Leonora Jakupi - Maximum te Ndryshem
Ardiani-Jam djal trim dai
Remi Jakupi - Vallja kurbetqare
Buqja - Tallava Jam djal trim dai
Leonora Jakupi - Kush ka Faj
Driton Jakupi - Xhane Xhane
Dj PiRoMaN ft LeoNoRa JaKuPi - Ky EshTe FunDi - Re
Leonora Jakupi - Nuk e dua jeten
Neki Emra ft Leonora Jakupi - +çift ty dua t+½ kem
Leonora Jakupi - Puthja Jote
Leonora Jakupi - Ti nuk ekziston
Leonora Jakupi - Te kam jete
Driton Jakupi - Gurbeti
Leonora Jakupi - Me Mashtrime
Leonora Jakupi - Me do dhe Te dua
Leonora Jakupi - As mos provo
Ilir Jakupi - Diaspora
Albina Jakupi - Ti
Leonora Jakupi - Larg Nga Syte E Mi
Driton jakupi - O sdi qka ndodh me mua
Leonora-Jakupi-Puthjajote
Leonora Jakupi - Nuk ke shanc me lujt me mua
Trim - Kur don ti
Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi
Leonora Jakupi - Zemra te kerkon
Leonora Jakupi ft Dritero Shaqiri - Nga Prishtina ne Janine
Driton Jakupi - Dikur me ke than
Leonora Jakupi - Nje Kompliment
Leonora Jakupi - Ende te dua
Driton Jakupi - Beje zot
Leonora Jakupi - A Do Te Jam E Jotja
Leonora Jakupi - Maximum te Ndryshem
Driton jakupi - Xhemile
Leonora-Jakupi-Sadodojateperqafoja
Leonora Jakupi - O beqar
Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke e cifteli
Unikkatil - Trim i Gjall ft gjebraili
Leonora jakupi - Seshte koha per fjal
Leonora Jakupi - Pa asnje dyshim
Leonora Jakupi - Sa shum ndryshime
Leonora Jakupi - O Beqar
Leonora Jakupi - Falje mos kerko
Driton Jakupi - Ku i kam shokt e mi
Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi
Leonora Jakupi - Me dashuro
Eroll Jakupi - Paradoks
Leonora Jakupi - Sa do doja te perqafoja
Leonora Jakupi - Prit edhe pak
Leonora Jakupi - Se ndaloj
Leonora Jakupi - Kenge e pa kenduar

<<   <   1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...