Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Vellezerit Aliu - Mejhane
Vellezerit Aliu - Veq per pes minuta
Vellezerit Aliu - O Hajde Kalavesh me Rrush
Vellezerit Aliu & Ylber Aliu - Ishalla nuk te kom
Vellezerit Aliu - Piku molle e kuqe
Vellezerit Aliu & Ylber Aliu - Veq nje emer
Vellezerit Aliu - Sot flamuri po valon
Vellezerit Aliu - Pes minuta
Vellezerit Aliu - ajin Kur Ta Pish
Vellezerit Aliu - Oj Fato
Vellezerit Aliu Potpuri - Me Ka Zan Belaja dhe Buk
Vellezerit Aliu - Jalla Shofer Jalla
Vellezerit Aliu live - Je Ma E Mira
Vellezerit Aliu - Maka lan taka lan
Fidaim Aliu - Shpirti jem shpirti yt
Burim Aliu - Pa ty
2Vellezerit Haliti - Pasha Shqipen
Burim Aliu - Fati
Vaxi ft Afrim Aliu ft Hajredin Gjeta - Te fala
Kujtim Aliu - Krejt me ren
Vellezerit Qetaj - Rapsodve te kombit
Fidaim Aliu - Potpuri Dasmash 1
Vellezerit Abazi - Sa shume une te deshta
Erkan-Kumanova-Ylber-Aliu-Tallavatefortletovices
Vellezerit Susuri - Maturant
Burim Aliu - Sot e mora vesh une per ty
Burim Aliu - E kaluar
Agron Aliu - Te don zemra
A po vjen
Burim Aliu - Kaloj edhe ky vit
Vellezerit Susuri - Goc e vogel gjithe lezet
Vellezerit Pakiqi - Rapsodi
Burimi dhe Shqipja - Mos eja
Vellezerit Gashi - Kenge Per Uck dhe nje Valle e
Vellezerit Zogaj - Shqiperine e dua
Vellezerit Mziu - Shota
Fidaim Aliu - 2
Vellezerit Xhaferi dhe Rexhepi - E kujt Sexhxhde
Burim Aliu - Zemra ime
Vellezerit Susuri - Te dua ty bre vajzo
Vellezerit Haliti - Kenge Per Deshmorin Eset Ibish
Piku molle e kuqe
Vellezerit Mziu - Buzet e tua si sheqer
Vellezerit Mziu - Dashuri e fshehur
Vellezerit Mziu - Ne nje portokalle
Fidaim Aliu - Eja
Burim Aliu - Kujtimi i Dashurise
Fidaim Aliu - O Moj Dukane 2o
Zena Aliu - Hit si cocacola
Ylber Aliu - Dy dite mire e nje dite keq

1  2  3  4  5  6  7   >  >>

Loading...
Loading...