Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Vellezerit Gashi & Gazmend Rama - E mir boll
Vellezerit Gashi & Gazmend Rama - Oh more vel
Vellezerit Gashi - Sna ndan fisi jo as feja
Vellezerit Gashi & Gazmend Rama - Pal Mhilli
Vellezerit Gashi & Gazmend Rama - Pjeter Bogdani
Vellezerit Gashi & Gazmend Rama - Prej nje shpati
Vellezerit Gashi - Bised dhe Kenga Ali Rrustemi
Vellezerit Gashi & Gazmend Rama - Ran ne mirdit tr
Vellezerit Gashi - Kenga e Maxharr Pasha
Vellezerit Gashi - Mark Avdyli
Vellezerit Gashi - Kenge Per Isa Begun
Vellezerit Gashi - Kenge Per Uck dhe nje Valle e
Vellezerit Gashi - Vellezerit Haradinaj
Arben Gashi - Dashte e pa dasht mendja te ti shkon
Vllezrit Gashi - Kush i preu shqiptart
Avdyli & Vezirja - bojna dasem
Shkurte Gashi - Mua m_ke shkel me kembe
Fidaim Gashi - Mori Qik Moj Bukuri (Live )
Vezire Gashi - Bani Mashalla 2o
Blerim Gashi - Qun me pare
Blerim Gashi - Ku jane
Arben Gashi - Liebes lied
Besjan Gashi - Po bejm lum e mashallah
Alban Gashi Feat Qendrim Kodraliu - Qastet e Shkol
Vezire Gashi - O bylbyl
Ismet Demaj & Esat Gashi - Dert mbi dert
Vellezerit Susuri - Ty te du
Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - Na ra dielli
Flora Gashi - Te kam shpirt
GASHI ft. Ledri Vula - Thats Mine
Arben Gashi - Moj e poshter
Vllezrit Gashi - Zana e malit
Avdyli & Vezirja - Sikur nje flutur prej meje ike
Vllezrit Gashi - Tan bilbilat kan pushue
Flora Gashi - Fatin tim vet e ke lyp
Vellezerit Mziu - Fitilat
Vllezerit Gashi - Haredin Pasha
Merita Gashi - Edhe guri e ka dite
Vellezerit Aliu & Ylber Aliu - Veq nje emer
Vellezerit Aliu - Jalla Shofer Jalla
Shkurte-Gashi-Kajdedefitlirimstruges
Shkurta gashi - Zemer
Flora Gashi - Vet ke dasht
Mentor Haxhiu & Nuredin Gashi & Musa haxhiu - Jeti
Vellezrit Gashi - Kur e pash at vajzen te shkolla
Vellezerit Zogaj - Komandant Tamul Shtimja
Vellezerit Qetaj - Rapsodi
Flora Gashi ft Labi - Gurbeti na dogji zemrat
Vellezerit Abazi - Sa shume une te deshta
Flora Gashi - Lute lune nanen

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ...    >  >>

Loading...
Loading...