Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Zyber Avdiu - Shamija Kuqe
Zyber Avdiu - Nane mori nane
Zyber Avdiu ft Ibadete Krasniqi - Loqka
Mima dhe Zyber Avdiu - Hajt qike qike
Zyber Avdiu - Ajshe
Zyber Avdiu - Beqaria
Zyber Avdiu - Zoti e ka shkru
Zyber Avdiu - Se kam pas me sherr
Zyber Avdiu - Hajde NPeje ndaq me u knaqe
Zyber Avdiu - Kam Mendu
Zyber Avdiu - Tallava
Zyber Avdiu dhe Grupi Ard - Kolazh
Zyber Avdiu - Potpuri kenge popullore
Zyber Avdiu - Turbo party
Edita Gashi ft Zyber Avdiu - Folni folni
Zyber Avdiu - Per Ty
Zyber Avdiu - A e din Oj hanem hanem
Zyber Avdiu - Beqaria
Zyber Avdiu ft. Fllow Master - Sa qik e mire
Zyber Avdiu - Kur Mora Vesh
Zyber Avdiu - Hajde me shuplaka
Zyber Avdiu - Inshalla Inshalla
Zyber Avdiu - Ngjitet Kana
Zyber Avdiu - Je e bukur por ne sherr
Zyber Avdiu - Mire se erdhet miq e shok
Zyber Avdiu - Ne Mengjes Kur U Zgjova
Zyber Avdiu - Du Me Knu Ni Kang Aman
Zyber Avdiu - Zemra kerkon zemren
Zyber Avdiu - Kur bashkohen buzet
Zyber Avdiu ft. Sevdalit - Oj nafak e vllaut ton
Zyber Avdiu - O Moj qik synin si rrush
Zyber Avdiu - Sagapo
Zyber Avdiu - Digje Kalle
Zyber Avdiu - Kush po lun ne mes
LEDI ft Zyber Avdiu - Vajze me dy kollana
Hekurani ft Zyber Avdiu - Kthehu Dashni
Zyber Avdiu - Kadal Dal O Shok
Zyber Avdiu - Ah More Bylbyl
Zyber Avdiu - Kaqurele
Zyber Avdiu - Me fale
Zyber Avdiu - Linda
Zyber Avdiu - Ani Moj e Maira
Intervista me Mentor Kurtishi_Zyber Avdiu
Blero ft Kreshnik Avdiu - I lartesuar je
Avdi Avdiu - Kush te ka rrejte e kush te ka than
Avdi-Avdiu-Enisobirinanesharammosuban
Gold AG ft Kreshnik Avdiu - Mirupafshim oj Medine
Kreshnik Avdiu - Ti ke dy fetyra
Avdi-Avdiu-Tallavapereminin
Avdi-Avdiu-Tallavaperridvanin

1  2   >  >>

Loading...
Loading...