Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Buraku Grupi Fama - Qike kalova rruges sate
Flamur Arifi - Po me thojne gjithqka me vakt
Vlora Ademi - As me lutje as me ledhatime
Resmije Krasniqi - Ferdez
PRINCVALENTINO CORLEONE - NR1
Meda - Ku esht ajo bes
Klodi dhe Beli - Jam Merzit
Leonard Islami - Shum net pa ty i kalova
Lyric Master - I Pa Vlefshum
Mimoza ft Graniti - Singel Singel
Motrat Mustafa - Lamtumire oj nane
Njazi Salihu - Lum lum per mu
Rami Ahmeti - Live
Arsim Lushtaku - Per Ty
Sergio ft Vani - Emanuela
Gezim Berisha - Lejlim lej
Taulant Bajraliu - Sikur flutur
Vellezrit Alimusaj - Sa kisha dasht ty mos met das
Valle Dasmash 3
Blero ft Casp - Dashni me Fajde
Arilena dhe Juliana Pasha - X Factor Albania 2 (Na
Fadil Riza - E Din Syte e Mi
Zaim Merkulaj - Kush tradheton me teper
Motrat Perteshi - Ku eshte shpirti eshte dhe zemra
Gold AG ft Remi - Malli i ndarjes
Sinan Hoxha - Kur pata nje lule te bukur
Andin Randobrava - Zemra Jem
Bimi - Dixhu dixhu sikur une
Duli, Xheni, Elona, Ana e Tina - Kenge per gurbetq
Gresa Behluli - Xhamadani
Luan Krasniqi - O kur e pash at vajzen te shkolla
Nazmie Prokshi - Mashalla Mashalla
Remi - Lamtumir
Kadenca - O zambak
Labinot Rexha (Noti) - Karajfili e zambaku (Live)
Lulja - Ngoni shoke more vllazni
Meda - Dua te puth (Live )
Xheki - Gjarper
Nebih Tahiri Bushi - Live
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Per kta burra
Duli - Gabimet paguhen
Sadbere Zeqiri - Per ty jeta embel si sheqer
Hajrie Derhemi - Potpuri Tiranase
Sinan Hoxha ft Seldi Qalliu - Karajfil i vogel
Mihrije Lestrani - Unaza me diamant
Lule Mustafa - Ndarja
Etnon feat Lea Metolli and Mc Kresha - Move ur bod
Vida Kunora - Djemte e Malsise teme
Aziz Murati - Ku ke rrushe
Xhoni ft Linda - Ti e din

<<   <   10  20  30 ... 33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47 ... 50  60  70   >  >>

Loading...
Loading...