Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Nexhbedin Gaxherri - Oj Kosove oj toke e tpareve
Ismet Bexheti - Programi Festiv
Lindita Purellku - Darsma
Salejdin Miftari - Me agoj dita
Motrat Mustafa - Se je ner unaze
Sinan Vllasaliu - Tatuazh
Sabiani - Lotet i fsheh
Travel Plan - Rreze
Lea Metolli - Ti sje mire
Viola - Luj luj e mos vuj
Taulant Bajraliu - Ti ke mbet ne zemren time (Live
Ylber Aliu dhe Shqipe Krivenjeva - Nuk e meritoj
Xhemil Saliu - Luj, luj Kosovare
Eni Koci ft Staz - My Papi
Labinot Rexha - E Katerina
Seldi Qalliu - Jam bo tap
Avdyl Mziu - Emine emine
Dida, Cela dhe Kovaci - Mos tharrojm+½ jemi Shqipt
Gezim Salaj Ulqinaku na ka ardhe
Laura - Ama mu
Murat Gjoniku - Per bashkim kombetare
Pro Band - Nje vajze te bukur
Ismail YK - Metropol
Kollazh
Lirim Gjonbibaj - Nje gote tek Ura e Mesit
Maria Lajqaj - Me tradhetove
Mirvet Shaqiri - O Bylbyl qe Fluturon (Live )
Nazmie Morina - Dashurova syte e bukur
Olti Marku - Per ty
Rigels Sadikaj - Ti mos me harro
Xhela ft ImperiAlb - Dua Xhanin
Shqipdona Behluli - Sikur flutur
Lulzim Lushtaku (Luli) - Nkajde defit
Teuta Bogujevci - Une nuk jam si ti
Xhide Morina - Pse nuk me flet
Vani - Shqiperin e dua
Shaqir Cervadiku - Nji grusht dhe
Xhavit dhe Nexhat Vitia - Mustafe Hoxha
Aferdita Dreshaj ft Lumi B - Super Star
Aferdita Demaku - Me nuk vuaj per tradhtar
Aferdita Demaku - Perqef nuse sot kem mar
Lyric Master - Secret Love
Anjeza Ndoj - Kolazh
Arsim Lushtaku - Per Ty
Blerim Gashi - O moj qik synin si rrush
Elis Nova - Koha e Arte
Ilir Hyseni - Hyn ne valle
Marigona Veseli - Sot eshte dite e enjte
Nikolle Nikprelaj - Me flamure ne darsmat tona
Hysi - Mos qaj oj zemer

<<   <   10  20  30 ... 33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47 ... 50  60  70   >  >>

Loading...
Loading...