Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Lyric Master - Kjo melodi
Noizy - Looking At You
Shkumbin Ismaili - Dikur
Vesa Luma ft Jon Tarifa - Superstitious
Arta Bajrami - Nuk prish pune
Dr Flori - Toke toke
Genta Ismajli - Maje
Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non Stop
Motrat Mustafa - Do Te Kthehemi
Sabiani ft Marseli - Petro - Kallashi - HIT HIT
Smajl Puraj ft Fadil Kodrolli - Shoku im
Alban Mehmeti ft Mirsa Kerqeli - Si modele
Capital T feat Mc Kresha - Ballin
Eroll Murati - Ah moj nene
Hala Osmanollaj - Sot me lindi djale
Mahmut Ferati - Dikur
Nora Istrefi - Mos mle
Shpat Kasapi dhe Nadi - Ty te don zeshkani
Alban Skenderaj - Ore ft Young Zerka
Capital T featVedat Ademi - Hapat e mi
Ertila Koka - I vetmi qe dua
Hamez LLapqeva - Ska njeri nket jet
Mahmut Ferati - Fjal Fjal
Nora Mucaj ft Mark - In Love
Shpat Kasapi ft Renato - Daku
Vjollca Selimi - Nuk rrezikon
Baboo Darabuka ft Dj Benity - Origjinal
ELINEL - Na Thej
Getinjo ftAdelina Berisha - Perjet
Labi - Vepro
Mursel Murseli - Merre zemren tande
Sabri Fejzullahu Ft Sinan Vllasaliu - Potpuri 2
TENKA - KUSH O TENKA
Albulena Ukaj - Nje llafazan
Cyanide feat Vesa Smolica - Ushtarin tem
Fikret Dauti ft Fahrije Zogaj - Ti Je Vitamin
Isa Citi ftDafina Dauti - Nje nate
Meda - Diten qesh naten qaj
Presioni ft Pejoni 9 Bx-A and Phenom - TQojna Pesh
Shyhrete Behluli - Drit e diell te ka nana
Xhavit Avdyli - Mos e le per pak
2TON ft Xhavit Avdyli - Loqka Jem
Bebe Rexha - I Cant Stop Drinking About You
Egzona Gurguri - Mi Corason
Gjira ft Argjentina Ramosaj - Deja Vu
Ledri Vula - Elvana
Nasty D Feat 1-Ky - Ti E Din
Seldi Qalliu - Ballkan Style
Tuna - Babe
Anjeza Branka - Nizma

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   >  >>

Loading...
Loading...