Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Remzie Nexhat Osmani - Kaj Shehide
Remzie Osmani - Fale Dashurine
Afif Osmani - Oh ju Prinder
Arta Osmani - Kaqurrele
_Luje_vallen_pak
Xhemail Osmani - Pa Lamtumire
Nexhat Osmani - Spektator
Nexhat Osmani - Gjeje nusen dhe dashnin
Nexhat Osmani - Pa fat
Nexhat Osmani - Gezuar Se Bashku Me Perrallen 1
_Erdhi
Selvije dhe Blerim Osmani - Byluzuk ne dore
Visar Osmani - Kur u ktheva nga gurbeti
Nexhat Osmani - Pa dashni
Nexhat Osmani - Sa here me merr malli
- Arta Osmani - Syzeze bjondine
Nexhat Osmani & Lumja - Kur ke dashuri
Nexhat Osmani - Of of sa mir ta bana
Selvije dhe Blerim Osmani - Vllau jon i embel
Visar Osmani - U ndam ne eresire
- Arta Osmani - Vet me deshte
Astrit ft Eki - Nexhat Osmani - Sdua tjeter
Nexhat Osmani - Me mi dhan te mirat e botes
Nexhat Osmani - Hajde merre Zemren
Nexhat Osmani - Plakesh
Nexhat Osmani - Qfar te don ty zemra
Afif Osmani - Pendimi
Arta Osmani - Merri te gjitha
_Sa_bukur_vallezojne_gocat
Remzije Osmani - Pse u ndam
Nexhat Osmani - Humbi Dashura (Greqisht)
Nexhat Osmani - Po bajm lum
Remzie Strumcaku - Jam ajo
Hidaver Osmani -Merita
Selvije dhe Blerim Osmani - Dashuri e vjeter
Visar Osmani - More osht ni vajze ne mahallen ton
Nexhat Osmani - Sa je i ri
- Arta Osmani - Ska rendesi a jam e para
Osmani e Enveri me Rizen - Mbledhen Lulat
Nexhat Osmani - Sa minuta
Selvije dhe Blerim Osmani - Rreth e rreth i rashe
Astriti Ft Eki dhe Nexhat Osmani - Sdua Tjeter
- Arta Osmani - Syrin tende katile moj
Astriti Ft Eki dhe Nexhat Osmani - Sdua Tjeter
Nexhat Osmani - Moren fund
_Molle_e_kuqe
Nexhat Osmani - Qaj moj zemer
Nexhat Osmani - 2017
Nexhat Osmani - Potpuri
Afif Osmani - Profetit Muhamed as

<<   <   1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...