Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Erga Halilaj - Dikush Mungon
Gazmend Kelmendi - Beje zot
Amarda - Dashuri Vrastare
Keli - Digjma Kallma Fotografin
Labinot Tahiri Don Labi - Mbreteresh e Bukuris
Lori - Pik Me Rrema
Meda - Paska qel nje lule
Muharrem Ahmeti - Nga Zemra
Sala Dhe Ramizja - Ec me kohen
Qendrim Lutfiu- Pulsi qe ritmon
Shaqir Cervadiku - Deshmorve Te Vasileves
Shpat Kasapi ft V-Ton - Ti je ajo
Esad Ademi - Ne Mes Nesh
Fahrie Zogaj - Ta Them Te Verteten
Flamur Terziu - Era Po Fryn
Greta Koci - Do me shaje nena
Islam Hakaj - mbrem ne valle te takova
Samir Shehu - Maturanti
Linda Shabani - Mos Trokit Ne Der
Mariza Ikonomi - Cobanke e shelegeve
Mon Bisaku - Ti Ne Zemren Time
N R G Band - Nina
Nysret Haxha - O Ta Hangsha Zemren
Sef Duraj - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla
Shkurte Fejza - Oj Kosov Nena Ime
Speya Ft Don Arbas - Sesita
Elona - Qdo Dit Qdo Nat
Poland - Lidia Kopania - I Don t Wanna Leave
Valbona Spahiu - Zemer zemer
Gazmend Kelmendi - Dola me shetit ne bashqe
Valbona Halili - Gocat Jan Ma Ledhatare
Keli - Harove sa mesazhe
Aj kujtim i vjeter
Luli - Vet Me The Te Dua
Meli - Sa te dashuroj
Buqe Rama - Boll me
Noizy - ku me dit
Ryva Kajtazi - E teta e verteta
Shaqir Cervadiku - Keng Per Msuesin Gani Elashanin
Shyhrete Behluli - Me deshte me hile
Etno Engjujt - Gabimet Gjate Ingjizimeve
Fahrie Zogaj - Kthehu Prap
Flamur Terziu - Ne Zemren Time
Greta koci - Thuaji Djalit
Dani dhe Adrian Gaxha - Si kjo raki
Korab Shaqiri - Puthja e Hatrit
Lindita Kryeziu e Hikmete Ahmetaj - Po bejem lum e
Meda - Halle Halle
Motrat Hajzeri - Zemer oj zemer
Nazmi Makreshi - Ma Mir Te Vdes Mos Te Jetoj

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...