Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Vllezrit Susuri - Na lindi djal
Azemi - Nenen tash se kam
Pro Band - Nuk ka ne bot rini ma te mir
Vjollca Luka - Flutura
Valle Dasmah - Fantastike
Faik Rama - Koke ba taman per mu
Pandora - Tallava
Aferdita Demaku - Do ta kallim
Alban Blaku - Kthehu Moj E Dashur
Ardiana Rama - Eja Sonte
Bajram Gigolli - Tallava [Live]
Bashkim Spahiu - Qefin Mos Ma Prish
Bilbilat - Dukane
Dj Blunt - Aj Aj Instrumental
Dj Cimi Mitrovica - Bac nuk u kry
Vajza Kosovare - Diten E Marteses
Vllezrit Abazi - Dikur E Kam Dasht Nje Vajz
XheLa - Un nuk jam si ti
Hasan Dursun - Ramazan Ilahi
Albana & Valentina - Potpuri 1
Mergim Kengtari - Tallava e kalla
Naxhie fejza - Kur Bie Drit e Pavarsis
Aurela Gace - Xinxerfille
KlejvisSaliaj-Jamune
Arben Sadiku - Thuj se te dua
Bekimi dhe Bardha - Kush po vjen me temen
Hamz Llapqefa - Zeshkanja ime
Adelina Berisha - Merre ket shpirt
Nexhi - Brenda teje jam
Ali Syla - Per ty oj Ardita
B Genius - Mos shko
74 Bajram Gigolli - Tallava [Live]
Besim Morina - Rreth E Rreth I Rash Kosoves
Gazi , Linda , Buqja - Taksiratli
Dava Gjergji - Pyet me kolshi qka ke ne shpi
Teuta Selimi - O dridhe qiko at mindil
Valtoni Krasniqi - Martohesh sot
xhavit bistrica - Shpirt sa me don
Zilki Vesi - Me Lot Ne Sy
Rrahim Struja - Nermin nermin
Hazir Qelaj - N Dasmen Tende
Alida - I Wanna Be On
Capital-T - Ku Jon Paret
Artan Jusufi - Keng e gurbeti
Edvina ft shqip nb - Pa ty
Xhemil Saliu - Nje her N dimer nje her n ver
Jeta Faqoli - Jeta
Pandora - Tallava
Aferdita Demaku - Ta kisha dit
Alban Skenderaj - This is your day

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...