Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Kadenca - Sot kosova ka nje hall
Labinot Rexha (Noti) - Maturant
Lulzim Shehu - Mendje madhe
Meda - O marak (Live )
Suzana Jashanica - As ma pak e as ma shum
Nexhat Osmani - Po bojm lum
Premtim Mehmeti - Krejt I di
Duli - Vendi jone i vjeter
Sala Bekteshi - Kenge Gurbeti
Motrat Mustafa - Mire se erdhe nuse
Sinan Vllasaliu - Me lotin dhimbjen ndaj
Mihrije Lestrani - Linda moj
Syne Loshi - Nuk do te jesh ne zemren tem
Lea Metolli - Me zemer te zeze
Viola - Dikur ishim bashk
Aziz Murati - Sot ka feste
Ylber Aliu - Potpuri me defa
Xhemil Saliu - Du me te marre
Edona Llalloshi - Sjam si ti
Florim Nuhaj - Potpuri Dasmash
Remi Jakupi - 5 Mandolina
Avdyl Mziu - Pse me thua se te dua
Dida, Cela dhe Kovaci - Ali Pasha
Gentian Ramosaj - Pse Te Dua
Labinot Rexha (Noti) - Live
Murat Gjoniku - Jan nda zemrat
Pro Band - Je e Veqante
Ismail YK - Agliyorsam Kimene
Xhafer Ameti - Keng Per Besim Ndreceb
Liridona Spahiu - Kur e percolla Ylberin
Malesori - Live
Mirvet Shaqiri - Kendojn dy Bilbila (Live )
Naim Qukiqi - Nene e nuse
Nysret Muqiqi - Me i bukuri gabim
Rezarta Smaja - Dorzuar
Tush Gjakova dhe Tun Prizreni - E bukur me marifet
Shqipdona Behluli - Moj lule moj xhane
Lulzim Lushtaku (Luli) - Dul lulija
Teuta Bogujevci - Shtrona moj nuse shtrona
Xhide Morina - Moj Lulie lum kunata
Vani - Jeta ime
Shaqir Cervadiku - Hymni i dashurise
Xhavit Sadiku - Sa mendoj te ndaem
Shkurte Fejza - Dy Kosova
Adnan Daci - Para Zotit Ke Me Dal
Arjan Korkaj - Me jep doren per unaze
Lumi B - President
Vajzat nga Kosova - Shkojshin e thojshin
Arsim Lushtaku - Lejlim lej
Blerim Gashi - Hajt moj gru

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...