Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Teuta Selimi - Hajde me mu
Kaltrina Molliqaj - Feel the music
Vjollca Selimi - Ne sabah kendon bilbili
Teuta Selimi - E Din
Lendita Selimi - Sa her don mem pa
Teuta Selimi - Tallava
Teuta Selimi - Digje fare
Lendita Selimi - Mos me lini vete
Vjollca Selimi - Hajdi qika hajdi
Kaltrina- Ditelindja
Lendita Selimi - Me ke vra
Teuta Selimi - Plaget e mia
Lendita Selimi - Prishtinen e kallem
Bajram Selimi - Pendimi
Teuta Selimi - Instrumental
Teuta Selimi - Miqt e mi
Vjollca Selimi - Ne Sabah kendon Bilbili 2o
Agon Amiga ft. Teuta Selimi - Lej Lej
Teuta Selimi - Po knoj me Loder
Nazmie Selimi - Waiting
Teuta Selimi - Ishin puthje mekatare
Aferdita Hamiti Selimi - Isha rruges tuj kalu
Vjollca Selimi - Hajdi Qiqka hajdi na ta Kallim 2
Blero ft Kaltrina - Tkam humb
Teuta Selimi - Puthje mekatare
Teuta Selimi - Hajt moj mashallah
Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non Stop
Lendita Selimi - Amanet
Vjollca Selimi - Nan po me dhem dora
Teuta Selimi - Kur dola te dera
Lendita Selimi - Para dere
Teuta Selimi - Vallja e Rugoves
Teuta Selimi - Sdo te behesh burre
Lendita Selimi - Na ka nda dyve nje oqean
Vjollca Selimi - Vin vaporat
Teuta Selimi - Me ke ba gjys njeri
Teuta Selimi - Po knojna me loder
Teuta Selimi - Buzet Digjen
Bajram Selimi - Jeta pa ty
Teuta Selimi - Je ma e mira
Teuta Selimi e Beni Baksi - Ama ben Hallall
Vjollca Selimi - O Nan Nan po me Dhemb Dora 2o
KALTRINA KRASNIQI - KUR IKE TI -
Teuta Selimi - Rend me Rend
Ismet Bexheti dhe Lendita Selimi - Moj moter
Nora ,Genta,Kaltrina dhe Gili - Xixellonja
Teuta Selimi - Kqyrni shoqe
Aferdita Hamiti Selimi LIVE
Vjollca Selimi - Vin Vaporat 2o
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi

<<   <   1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...