Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shyhrete Behluli - Jeta e furretarit
Shyhrete Behluli - Per her Te Par Dashurin Fillov
Shyhrete Behluli - Spaske pas nje pike meshire
Shyhrete Behluli - Dasma e dajes
Mahmuti & Shyhretja - Helem Ne Mijalt
Shyhretja & Xeni - Ner Nje Hije 2o
Shyhrete Behluli - Cun me pare
Shyhrete Behluli - Dola n pengjere
Shyhrete Behluli - Karajfil ne bashqe
Shyhrete Behluli - Do te pendohesh
Shyhrete Behluli - Gra moj Gra
Shyhrete Behluli - Pavaresia
Shyhrete Behluli - 2 Tupana
Shyhrete Behluli ft Learta Jakupi - Per ty Nexhmije
Astrit Mulaj Dhe Shyhrete Behluli - Mos moj moter
Shyhrete Behluli - Shpirti i shpirtit tem
Shyhrete Behluli - Hajde Nuse
Shyhrete Behluli ft Mahmut Ferati - Nji here vjen vera kah dera
Gazi dhe Shyhretja - Hajde Me Mu
Shyhrete Behluli - Kater Zemra
Shyhrete Behluli - Te kam mik me ke mike
Shyhrete Behluli - Je si rrush
Shyhrete Behluli - Potpuri
Mahmuti & Shyhretja - Jeta E Furrtarit
Shyhretja & Xeni - Jare Mos me Shti me te Ba Be 2
Shyhrete Behluli - Dashnija si deka
Shyhrete Behluli - Fjael as leter
Shyhrete Behluli - Lujma lujma doren
Shyhrete Behluli ft. Engjellusha - Cika e Hasretit
Shyhrete Behluli - Ende te dua
Shyhrete Behluli - Guxoj
Shyhrete Behluli - Me fat Bajramin
Shyhrete Behluli Engjellusha - Vallja e Nuses
Shyhrete Behluli - Me vjen keq
Shyhrete Behluli - Kush Je Ti
Shyhrete Behluli - Rejat e Sotit
Shyhrete Behluli - Lum Ajo Moter Qe Te Ka
Shyhrete Behluli - Jetoj ne kurbet
Shyhrete Behluli ft Engjellusha Salihu - Deshti Fati
Gazi dhe Shyhretja - Kalle Kalle
Shyhrete Behluli - Baba e Nana Te Kan Rrit
Shyhrete Behluli - Knaqu moj rini
Shyhrete Behluli - Kur lidhen dy zemra
Shyhrete Behluli - Bijat
Mahmuti & Shyhretja - Keq Je Ti Keq Jam Une
Shyhrete Behluli - Drit e diell te ka nana
Shyhrete Behluli - Je ma e mira
Shyhrete Behluli - Lum unaza n doren tande
Shyhrete Behluli - Shnosh Me Kan
Shyhrete Behluli - Evladi

1  2  3  4  5   >  >>

Loading...
Loading...