Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shyhrete Behluli - Ma te ri smujm me u ba
Shyhrete Behluli - Mire Po Lujka Nusja e Vjehrra
Shyhretja & Xeni - Moj Hatiqe 2o
Shyhrete Behluli - Pse
Shyhrete Behluli - Banu gati
Shyhrete Behluli dhe Gold AG - Gurbetqari
Mahmuti & Shyhretja - Zor Me Tpa E Me U Nda
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Shkurte Fejza - A t
Shyhrete Behluli - Le te flasin
Shyhrete Behluli - Moj e mira ne der te stanit
Shyhrete Behluli - Gezimi i shpise
Shyhrete Behluli - Medvegje toka ime
Shyhrete Behluli - Prita Prita
Shyhrete Behluli ft Remzie Osmani ft Motrat Mustaf
Shyhrete Behluli - Pasanik e Fukara
Gazi dhe Shyhretja - Tallava
Shyhrete Behluli - Amel nusja therret
Shyhrete Behluli - Mos u Bo Rob i Lotit
Shyhrete Behluli - Me shikojne me buze ne gaz
Shyhrete Behluli - Ah kjo skamje
Mahmuti & Shyhretja - Demeli E Puntori
Shyhretja & Xeni - Nata e Sontit 2o
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Motrat Mustafa -
Shyhrete Behluli - E bika shiu pushu
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Vella e Moter
Shyhrete Behluli - Duje vjehrren ti moj nuse
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Shkurte Fejza - Luj
Shyhrete Behluli - N darsem t halles
Shyhrete Behluli - Ma te mir me u ba
Shyhrete Behluli ft Engjellusha - Prit
Shyhrete Behluli - Potpuri
Shyhrete Behluli - Pyes per ty
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Dashnia e nanes
Shyhrete Behluli - Nuk Te Pata Kismet
Shyhrete Behluli - Loti i varferise
Shyhrete Behluli - Me Ka Vra Dashnia Jote
Shyhrete Behluli - Quni i pleqenise
Shyhrete Behluli - Ai fustan i zi
Shyhrete Behluli - Nuse jo mahi
Mahmuti & Shyhretja - Hallall Ta Kisha Ba
Shyhretja & Xeni - Drras te Vekut 2o
Shyhrete Behluli - Bijat ndasem
Shyhrete Behluli - Bija o moj bija
Shyhrete Behluli - Hajde nuse reja jeme
Shyhrete Behluli ft Engjellusha - Dasma e nipit
Shyhrete Behluli - Djali fukara
Shyhrete Behluli - Ende e dua
Shyhrete Behluli - O me ty o pa ty
Shyhrete Behluli - Je e Vetmja
Valbona Kryeziu Behluli - Halle Halle Kjo Dynja

<<   <   1  2  3  4  5   >  >>

Loading...
Loading...