Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shyhrete Behluli - Mirmrama i zoti i shpis
Shyhrete Behluli ft Engjellusha Salihu - Potpuri
Shyhrete Behluli - Me deshte me hile
Shyhrete Behluli - Per vajzen
Shyhrete Behluli - Uron Nana Djalin
Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Qka po me rri
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari
Gazi dhe Shyhretja - Kalle Kalle
Shyhrete Behluli dhe Afrim Muqiqi - Shpirti jem
Shyhrete Behluli - Banja Qejfin Vetes
Shyhrete Behluli - Knaqu Rini
Shyhrete Behluli - Ma te ri smujm me u ba
Shyhrete Behluli - Mire Po Lujka Nusja e Vjehrra
Shyhretja & Xeni - Moj Hatiqe 2o
Shyhrete Behluli - Pse
Shyhrete Behluli - Banu gati
Shyhrete Behluli dhe Gold AG - Gurbetqari
Mahmuti & Shyhretja - Zor Me Tpa E Me U Nda
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Shkurte Fejza - A t
Shyhrete Behluli - Le te flasin
Shyhrete Behluli - Moj e mira ne der te stanit
Shyhrete Behluli - Gezimi i shpise
Shyhrete Behluli - Medvegje toka ime
Shyhrete Behluli - Prita Prita
Shyhrete Behluli - Xhelozia
Shyhrete Behluli - Hajde nuse reja jeme
Shyhrete Behluli - Kenge per Ibrahim Hamitin
Gazi dhe Shyhretja - Oj Dora Me Kan
Shyhrete Behluli ft Engji - Lum per mu e lum per ju
Shyhrete Behluli - Mos u Bo Rob i Lotit
Shyhrete Behluli - Me shikojne me buze ne gaz
Shyhrete Behluli - Ah kjo skamje
Mahmuti & Shyhretja - Demeli E Puntori
Shyhretja & Xeni - Nata e Sontit 2o
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Motrat Mustafa -
Shyhrete Behluli - E bika shiu pushu
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Vella e Moter
Shyhrete Behluli - Duje vjehrren ti moj nuse
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Shkurte Fejza - Luj
Shyhrete Behluli - N darsem t halles
Shyhrete Behluli - Ma te mir me u ba
Shyhrete Behluli ft Engjellusha - Prit
Shyhrete Behluli - Potpuri
Shyhrete Behluli ft Remzie Osmani ft Motrat Mustaf
Shyhrete Behluli - Pasanik e Fukara
Shyhrete Behluli - Pendimi
Gazi dhe Shyhretja - Tallava
Shyhrete Behluli - Amel nusja therret
Shyhrete Behluli - Me Ka Vra Dashnia Jote
Shyhrete Behluli - Quni i pleqenise

<<   <   1  2  3  4  5   >  >>

Loading...
Loading...