Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Naim Limani - Eja me mu lili
Merita dhe Resmije - Sa mire bijn dairet
Luan Krasniqi - Xheloze
1kqyrni qika qka ka rritur nana
Mentori i vogel e Vellezrit Krasniqi - Kaqurrele t
Naim Ukaj - Potpuri 3
Hekuran Krasniqi Ft Lindi, Klani Shqiptar - Sa mir
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Sa e bukur
Ramadan Krasniqi (DANI) - Esmere moj esmere
Luljeta Krasniqi-E kjo dashnia
Valtoni Krasniqi - Zemer Zemer Alo
Hekuran Krasniqi - Qohu Rexho
Luljeta Krasniqi - Malli i Mergimtarit
Dani - Kalle qitja timin
Resmije dhe Merita - Qeli molla Qeli
Valton Krasniqi - Potpori
Bubulina Krasniqi - Mjaft me
Hekuran Krasniqi - Gramofon moments
Valton Krasniqi - Sonte
Valton Krasniqi - Jemi Nr 1
Lendrit Krasniqi - Lindi Simpatia 2o
Remzije Osmani dhe Vellezrit Krasniqi - Bjeri defi
Amantia Feat Hekuran Krasniqi - Shih Shih
Cakerrojme Gotat
Edi Krasniqi - Kjo unaz
Hekuran Krasniqi - Princesh 2o
Fatmir Krasniqi - Zemra Zemra (Live )
Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi - Ku ke qik
Valton Krasniqi - Ndjej Mall Per Ty
Ramadan Krasniqi DANI - Potpuri
Hekuran Krasniqi - Pa ty
Fadili Krasniqi - Leonarda
Valton Krasniqi - Rastesisht u pame
Vllezrit Krasniqi - Qoje kryt moj nusja jon
Lindi ft Hekuran Krasniqi - Ajo qika
Luan Krasniqi - Ani kur pe lun aman o pajanja vall
Valton Krasniqi ft LMontana P Dogg - Dridhe Belin
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Po ta silli rreth e rreth
Luljeta Krasniqi - Djal Hastreti
Hekuran Krasniqi - Live
Valton Krasniqi - Shko larg nga syt e mi
Mhill Krasniqi - Deshmori i kombit Arsim Pergjegja
Luljeta Krasniqi - Gjyle o Lan
Mhill Krasniqi - Ne drras te vekut kush po kan
Vellezrit Krasniqi - Ku po shkon moj rrushja lales
Hamdi dhe Elmi Dakaj - Dil o Muj Krasniqi
Mhill Krasniqi - Deshmori kombit Agim Zenuni
Merita Gashi - Ku tka lala goce
Ymerli Krasniqi - Luj Kosovare luj Shqiptare

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...