Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Nata sodit
Ramadan Krasniqi (DANI) - Tani krejt u pa
Luljeta Krasniqi - Qikat
Valtoni Krasniqi - Sa mas dore
Fadil Krasniqi - Sa ne ndahemi
Ymerli Krasniqi - Valle 1
Naim Qukiqi, Eroll Dogani dhe Ali Dula - Ilahi per
Resmije Krasniqi - Nate e fundit
Valton Krasniqi - Luj Qyqek
Zana Krasniqi - Nuk ka sene vene
5me kto fjal me ke ronu
Valton Krasniqi - Krejt OK
Valton Krasniqi - Vetem Nje Enderr
Lendrit Krasniqi - Mos Thuaj Jam e Re 2o
Egzon Pireci dhe Hekuran Krasniqi - Te dua sa hava
Valton Krasniqi - Rraketak
Luljeta Krasniqi-Ngoni shoke more vllazni
Naim & Mihrije - Maturantet
Valton Krasniqi - Syt e tu
Besarta Krasniqi - Te lutem Harrom
Dani - Valla moj pejane
Naim Abazi - Lindja e Djalit
Valton Krasniqi - Potpori 5
Hekuran Krasniqi - Do te marr
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Krejt Ti Blej
Valton Krasniqi - Avanturist
Valton Krasniqi - Krejt OKej
Lendrit Krasniqi - Me Ka Zan Sevdaja 2o
Naim Qukiqi dhe Eroll Dogani - Vella nuk te bahet
Luljeta Krasniqi - Zjarr dhe acar
ValtonKrasniqi-Dotafalilumturine
Edi Krasniqi - Kur e lujn na shoten
Hekuran Krasniqi e grupi Fama - Qika e mir
Fatmir Krasniqi - Xhejlan Live
Valton Krasniqi - Gjynahet e tua
Hekuran Krasniqi - Shko
Valton Krasniqi - Nuk ta fal
Ilir Shaqiri - Visar Krasniqi
Mhill Krasniqi - Deri sot nuk e kam dit qka koka d
Vellezrit Krasniqi - Dashni moj dashni
Kastriot Krasniqi - Ne 2 shekuj jetova
Lumnie Krasniqi - Thrret prizreni mori Shkoder
Luan Krasniqi - Oj luija blinit o kujna ja le nane
Ramadan Krasniqi - A falet dashnia
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Une me jarana
Luljeta Krasniqi - Kur vjen pleqria
Hekuran Krasniqi - Live
Valton Krasniqi Feat Sabina Dana - Te Dua
Naim Korpuzi - Nese

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...