Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Hekuran Krasniqi ft Genta Ismaili - Dridhet
Gold AG ft Poni ft Hekuran Krasniqi - Cameri
Valton Krasniqi - Martohet zotnija
Hekuran Krasniqi dhe Arton Cervadiku - Dje dhe sot
Ali Krasniqi ft. Motrat Mustafa - Gjalle na mbajti shpirtin kenga
Luljeta Krasniqi - A tkan thane
Mhill Krasniqi - Keng per deshmoret e rugoves
Vellezrit Krasniqi - Djalin tim moj vajza
Mirlinda Krasniqi - Te amo
Lumnije Krasniqi - Nuse ne gurbet
Luan Krasniqi - Dul lulija te bunari
Ramadan Krasniqi - Mos prano
Luljeta Krasniqi - Aman Aman
Edi Krasniqi - Sa mka marr malli me tpa
Luljeta Krasniqi - Te lutem gaboje rrugen
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e
Naim Qukiqi - Nene e nuse
Luljeta Krasniqi - Mos ma prish qefin
Ramadan Krasniqi - Jeta pa ty
Vellezrit Krasniqi - Sa lule i ka pranvera
Naim Qukiqi - S dua te t shoh
Naim Aliu - Ti moj lulja e malsis
Merita Gashi - Vallahi bilahi
Hekuran Krasniqi ft Fisniket - Ajo me Mbyti
Valton Krasniqi - Je e bukur
Vellezrit Krasniqi - Shoke te dashtun
Lindor-Krasniqi-Kaqurrele
Naim Ukaj - Potpuri 1
Hekuran Krasniqi - Moza Moza
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Po te kam
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nje trendafil
Luljeta Krasniqi - Sa te du
Valtoni Krasniqi - Tallava potpuri
Ramadan Krasniqi - Me Ngadal
AdY Ft Hekuran Krasniqi - Un e ti
Petrit Krasniqi - Nese Largohesh
Resmije Krasniqi - Te dua te dua
Ramadan Krasniqi ft Mimoza Mustafa - Neve s na shkon
Arjela Krasniqi-Do jetoj
7Ndahet Zemra ne dy pjes
Valton Krasniqi - Albanian Girls
Valton Krasniqi - U gezue Nana
Lendrit Krasniqi - Shinanajnaj 2o
Naim Qukiqi - Pendohu
Ymerli Krasniqi dhe Valbona spahiu feat Baba Trodo
Aziz-Murati - Hekuran Krasniqi - Maturant
Besa Krasniqi - Enderr e Vertete
Dafina Zeqiri,Sinan Vllasaliu,Big Mama,Naim Abazi
Ramadan Krasniqi Dani - Anonim

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...