Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Merita Gashi - Edhe guri e ka dite
Valton Krasniqi - Ti je drita e syve te mi
Luljeta Krasniqi - Kur i mbusha vjet Katile
Egzon Krasniqi Ft Legenda - Nr 1
Luljeta Krasniqi - Tradhtia nuk falet
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ka ra muzg
V+â-½llez+â-½rit Krasniqi - Programi Festiv
Luljeta Krasniqi - O gurbet
Valton Krasniqi - Eja Eja
Ymerli Krasniqi - Ritem reggeaton
Besim Krasniqi - Live
Naim Limani - Eja me mu lili
Merita dhe Resmije - Sa mire bijn dairet
Luan Krasniqi - Xheloze
Valtoni Krasniqi - Live Hip Hop tallva
Ymerli-Krasniqi - E verteta del ne shesh
Ymerli Krasniqi - Instrumentale
Naim Qukiqi - Ilahi per Nenen
Merita dhe Resmije - Tash je Pendu
Valton Krasniqi - Perhajr tkoft i Zoti shpise
Aferdita Krasniqi - Enderra e zjarrte
2Krejt Me Ren
Mentori vogel Vllezrit Krasniqi - Gjermanin e kall
Naim Ukaj - Potpuri 4
Hekuran Krasniqi ft Geni ft Alban - Djali i deshmo
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Shkoj e vi
Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Sabah
Luljeta Krasniqi-Kur i mbusha vjet, Katile
Vllezrit Krasniqi - Ti Moj Qik Koke Nr 1
Hekuran Krasniqi ft LeGenda - Gjithqka mbeti ne le
Besa Krasniqi - My Hero
Dani - Kjo buk e gurbetit
Arjela Krasniqi - Me thuaj pse
Valton Krasniqi - Potpuri 2
Bubulina Krasniqi - Nen kontroll
Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper
Valton Krasniqi - Zemren e kishe gure
Valton Krasniqi - Te Dua
Lendrit Krasniqi - Takila Vava 2o
Bashkim Marash Krasniqi - Vec bashkimi eshte forca
Besim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Vaji i Kosovar
Cakerrojme Gotat
Edi Krasniqi - Kjo unaz
Hekuran Krasniqi - Princesh 2o
Fatmir Krasniqi - Zemra Zemra (Live )
Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi - Ku ke qik
Valton Krasniqi - Ndjej Mall Per Ty
Ramadan Krasniqi DANI - Potpuri
Hekuran Krasniqi - Pa ty

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...