Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Merita Gashi - Vallahi bilahi
Hekuran Krasniqi ft Fisniket - Ajo me Mbyti
Valton Krasniqi - Je e bukur
Hekuran Krasniqi LeGenda - Qokollat
Naim Ukaj - Kur Nata Korqen e Mbulon
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ne baz te
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nusja e tij
Hekuran Krasniqi - Moza Moza
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Po te kam
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nje trendafil
Luljeta Krasniqi - Sa te du
Valtoni Krasniqi - Tallava potpuri
Ramadan Krasniqi - Me Ngadal
AdY Ft Hekuran Krasniqi - Un e ti
Petrit Krasniqi - Nese Largohesh
Resmije Krasniqi - Te dua te dua
Ramadan Krasniqi ft Mimoza Mustafa - Neve s na shkon
Arjela Krasniqi-Do jetoj
7Ndahet Zemra ne dy pjes
Valton Krasniqi - Albanian Girls
Valton Krasniqi - U gezue Nana
Lendrit Krasniqi - Shinanajnaj 2o
Naim Qukiqi - Pendohu
Ymerli Krasniqi dhe Valbona spahiu feat Baba Trodo
Aziz-Murati - Hekuran Krasniqi - Maturant
Besa Krasniqi - Enderr e Vertete
Dafina Zeqiri,Sinan Vllasaliu,Big Mama,Naim Abazi
Ramadan Krasniqi Dani - Anonim
Fatmir Krasniqi - Isha ne vetmi
Naim Abazi - Ismet Asllani
Hekuran Krasniqi - Fustani (Live)
Fadil Krasniqi - Sot a neser
Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Valton Krasniqi - One Day
Lendrit Krasniqi - Kujton Baba i Lules 2o
Luan Krasniqi - Pe lun lojen vajza e prizerenit
Valton Krasniqi - Falje te kerkoj
Rrushja e lales ftVellezerit Krasniqi
Edi Krasniqi - Ti ne zemren time
Hekuran Krasniqi e Grupi Fama - Qika e mir
Hekuran Krasniqi - Ishe nje
Valton Krasniqi - Mis Kosovarja
Hekuran Krasniqi ft LammG dhe Citi - Maturant
Hekuran Krasniqi - Me vrave mua
Luljeta Krasniqi - Dridhu , dridhu
Mhill Krasniqi - Keng per deshmorin e kombit beat
Vellezrit Krasniqi - E pa bese
Luan Krasniqi - Tregom
Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...