Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

08 Enis Bytyqi - Qikat Shkojn e Vijn 2012
Mentor Haxhiu & Nuredin Gashi & Musa haxhiu - Jeti
04 Golg AG - Cili
Rovena Stefa - Zemer Zemer
08 Gjyle Qollaku - Skam besu
Sabri Fejzullahu - Ti ti embel flet
Adelina Emini - Ne Pervjetor 2012
Sami Pacolli - Dy lot me jan tha
06 Shyhrete Osmanolaj - Kajde Defit 2o12
Shkodran Shala - Ti je dinamit
Kosovare Xhoni - Unfaithful (Access to Hollywood) 2012 Live Cover
Shqipe Abazi - Kthehu po te pres
Shyhrete Osmanollaj - Lujma gishtin
Bashkim Spahiu - A Ma Ban Hallall
Teuta Bugujevci - Mos Trazo Plagen e Vjeter 2o
Beli & Klodi - Martes me Dhun
NRG Band - Rina (Top Hits Of )
Bilbilat e prizerenit - Hypi Ne Kali Te Bardh 2o
Valbona Spahiu - O more djal i ri e Oj dora me kan
Burim Aliu - Zemra ime
Valle Dasmash - Donjeta 6
Dafina Zeqiri e Genta Ismajli - Hidhet e dridhet
Vedat Ademi - Nje jete me ty
Dritero dhe Dani - Rrak Tak
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Qefe qefe
Elida Bardhi Ft Soni - Me mua
Eugent Bushpepai - Udhetari
Fadil Fetahu - Ta kallim dushkun 2o
Faton Rugova - Gurbeti
Fikret Bislimi - Un Pishman Tash i Kam Ra 2o
Gazmend Hyda - Tash ti shkove
Gjyste Vulaj - Hot Potpuri
Albana Mesuli - Pse 2012
Astrit Bejta - Xhamadani vija vija 2012
B2N _ Marseli - NAN ( Per Ty Kam Shum Mall )
09 Bashkim Spahiu - Hajde Se Bashku Te Kendojna 2012
05 Bilbilat e prizerenit - Dora Jote 2o12
Burim Aliu - Bini Defa 2012
Daut Burrniku - Kujton baba lules
Pandora Live Pina Visky
14 Edona Llaloshi - Magdallena 2012
2po2 Feat Unikkatil - Fitore e Sinqert (Rap HIP-HO
03 Gjyste Vulaj - Shejtan 2012
Remzije Strumcaku - Sa me lendove zemren time
Halili dhe Isa - Pashallart Mbreti Po i Tubon 2012
Ruzhdi Abazi - Kalova Lumin 2o
07 Iliret - Xhamadani Via Vija 2012
Saggi - Sa Ma Shum
17 Kaltrina Selimi - Xhelozija
Sef Duraj - Mos me harro

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Mp3 Shqip - Hitet e fundit

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
BUTRINT IMERI - LEJLA
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je
Lori x Xhela - Potpuri 2023
BARDHI - KALLI
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Gold AG - E du Tetoven
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
FLAMUR x ILIR - A TMUNGOJ
Capital T - Hera e fundit
DON XHONI - KATILE
Ylber Osmani - Hala po tdu
DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA
2TON - MLUJTE
Kriste Lleshaj dhe Mirak Ukaj - Per
Shkurte Fejza - Mora Fjale
Durim Malaj - UCK
BARDHI x DJ Gimi-O - RAKIA
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Lannex - Kurr su nala
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Meda - Jeta per ne
Shaliani - Ushtar Lirie
YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT
Sinan Hoxha x Soni Malaj - Kolazh 2
BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PA
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
KIDA x BUTRINT IMERI - AM PM
Xhensila x Kidda - Me do
Labi x Mentor Kurtishi - Kjo dashni
Alban Skenderaj ft Miriam Cani - Du
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Capital T X Anxhela Peristeri X Man
Butrint Rashiti - E kam dasht
Elvira Fjerza x Anjeza Ndoj - Moj e
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Mevli x Albulena Ukaj - Cike
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor
YLL LIMANI - MALET
Mevli ft Flora Gashi - Pse ta fala
Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi j
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
GRAMOZ x ADELINA - POTPURI Gezuar 2

Mp3 Shqip - Të Rejat

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
Lori x Xhela - Potpuri 2023
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Ylber Osmani - Hala po tdu
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Gold AG - E du Tetoven
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
BARDHI - KALLI
Capital T - Hera e fundit
Lannex - Kurr su nala
Vellezerit Rexhmati - Ma gezofte li
Durim Malaj - UCK
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Zyber Avdiu x Bekim Dehari - Potpur
Shaliani - Ushtar Lirie
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Leta - Nusja e mire e vjerra zoj Ge
Mahmuti x Blerona x Shaqa x Elizabe
Vllezerit Mziu - Sa tjam gjall Gezu
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Lori x Endrit Ademi - Potpuri (Gezu
Landi x Kumrije Biba -Potpuri Gezua
Cani Shabani - Te Vendi Vjeter
Time x Kujtim Aliu - O xhanem
Gena x Klement - Zemren ma ke marr
Defatoret Kosovare - Kanagjegji Gez
Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaj
Mehdi Dulaku x Vasfije Krasniqi - O
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Endrita Aliu x Osman Imeraj - Kon e
Aida x Argjenda Doci - Princesha (G
Labinot Rexha - Bubullime ke shkemb
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Butrint Rashiti - E kam dasht
Sefe Duraj - Andrrat ne gurbet
Lori X Krenar Krasniqi - Meraklia
Gili x Sinan Vllasaliu x Teuta Seli
Ymer Bajrami x Shqipe Abazi - Pse s
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Beslira x Drilon - Dikur shok e sho
Arjana Gashi - Fik me rrema - Polif
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
Merita Latifi x Alban Mehmeti - Pot
URIM PULIQI x DAFINA SADIKU - NUSJA
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor