Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Valton Krasniqi - Afer ste kam
Hekuran Krasniqi dhe Arton Cervadiku - Dje dhe sot
3Kto Rejat E Sodit
Hekuran Krasniqi - Gjeografia e Jetes Time
Valton Krasniqi - E Di Se Kam Gabu
Lendrit Krasniqi - Llokumi Im 2o
Luan Krasniqi - Oj luija blinit o kujna ja le nane
Valton Krasniqi - Kujtimi i Dashurise
Luljeta Krasniqi-E kjo dashnia
Sadik Kovani - Studentja Xheloze
Valton Krasniqi - Sonte Premier
Fatmir Krasniqi - Potpuri
Valton Krasniqi - Vetem 5 minuta
Vellezerit Krasniqi - Programi Festiv
Bubulina Krasniqi - Nen kontroll
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Ajshe
Valton Krasniqi - Avanturist
Valton Krasniqi - One Day
Lumnie Krasniqi - Thrret prizreni mori Shkoder
Merita Gashi - Vallahi bilahi
Luan Krasniqi - Xheloze
ValtonKrasniqi-Dashuriaevertet
Edi Krasniqi - Kur e lujn na shoten
Hekuran Krasniqi ft Genta Ismaili - Dridhet
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - More zuna
Ramadan Krasniqi (DANI) - Esmere moj esmere
Hekuran Krasniqi - Pa ty
Mhill Krasniqi - Deri sot nuk e kam dit qka koka d
Vellezrit Krasniqi - Dashni moj dashni
Luan Krasniqi - Tregom
Niki ft Hekuran Krasniqi - Oferta me e mir
Resmije Krasniqi - Shkove ti shkove
Valton Krasniqi - Potpori
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Une me jarana
Luljeta Krasniqi - Te lutem gaboje rrugen
Hekuran Krasniqi - Live
Luljeta Krasniqi (Lulja) - Thrret Presheva
Amantia Feat Hekuran Krasniqi - Shih Shih
Luljeta Krasniqi - Gjyle o Lan
Valton Krasniqi - Nje Unaz
Vellezrit Krasniqi - Sa e bukur qenka vallja
Ymerli Krasniqi - My name its lija
Ramadan Krasniqi DANI - Emrin tem mos e permend
Fatmir Krasniqi - Isha ne vetmi
Ryva Kajtazi ft Lendrit Krasniqi - Potpuri
Luljeta Krasniqi - Lujma Lujma
Hekuran Krasniqi ft Gentz - I wanna fly
Sadik Uka - Shko te lutem

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...