Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Hekuran Krasniqi dhe Edmond Hoxha - Pushka e pare
Petrit Krasniqi - Nese Largohesh
Resmije Krasniqi - Te dua te dua
Valton Krasniqi - Potpuri 2
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Sa mka marr malli me tpa
Luljeta Krasniqi - Numrit tend i bie
Hekuran Krasniqi - Live
Egzon Pireci dhe Hekuran Krasniqi - Te dua sa hava
Besim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Vaji i Kosovar
Luljeta Krasniqi - Hajde bukuroshe
Ramadan Krasniqi - Jeta pa ty
Vellezrit Krasniqi - Sa lule i ka pranvera
Ymerli Krasniqi - Pse o shpirt
Ramadan Krasniqi Dani - Anonim
Fatmir Krasniqi - Xhejlan (Live )
Valton Krasniqi - Shake Shake
Luljeta Krasniqi - Ngoni shoke more vllazni
Hekuran Krasniqi LeGenda - Qokollat
Sadik Uka - Spo guxoj
Lendrit Krasniqi - A Thua Ka Pranver Per Mu 2o
Luan Krasniqi - Pe lun lojen vajza e prizerenit
Valton Krasniqi ft LMontana P Dogg - Dridhe Belin
Luljeta Krasniqi - Potpuri Kur i mbusha vjete Kat
Valtoni Krasniqi - Tallava potpuri
Ramadan Krasniqi - Me Ngadal
Besarta Krasniqi - Te lutem Harrom
Valton Krasniqi - Martohet zotnija
Masar Siani dhe Luan Krasniqi - Kenga E Hasan Ages
KALTRINA KRASNIQI - KUR IKE TI -
6Nje vajz qe deshta
Valton Krasniqi - Albanian Girls
Valton Krasniqi - Jemi Nr 1
Lendrit Krasniqi - Kujton Baba i Lules 2o
Luan Krasniqi - O kur e pash at vajzen te shkolla
Zyber Avdiu ft Ibadete Krasniqi - Loqka
Luljeta Krasniqi-Lujma Lujma
Aziz-Murati - Hekuran Krasniqi - Maturant
Edi Krasniqi - Ti ne zemren time
Gold AG ft Poni ft Hekuran Krasniqi - Cameri
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e
Ramadan Krasniqi (DANI) - Me sabah
Hekuran Krasniqi - Darka
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Mihane
Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Vllezrit Krasniqi - Te koft perhajr e me nafak
Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris
Merita dhe Resmije - Kush ta blejti lulie
Ramadan Krasniqi - Princeshe
ValtonKrasniqi-Dotafalilumturine

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...