Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Valton Krasniqi - Falje te kerkoj
Luljeta Krasniqi - O Rrush i yi
Valtoni Krasniqi - Martohesh sot
Ymerli-Krasniqi-Dashuria ne internet
Luljeta Krasniqi - Malli i Mergimtarit
Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi - Ku ke qik
Hekuran Krasniqi - Shko
2Krejt Me Ren
Qendresa ftHekuran Krasniqi - Ste harroj
Valton Krasniqi - Vetem Nje Enderr
Lendrit Krasniqi - Kqyrni Shoqe 2o
Luan Krasniqi - Do ti kallim fitilat e llames
Valon Krasniqi - Krejt sonte do ti falja
Luljeta Krasniqi-Aman Aman
Valton Krasniqi Ft Chipsy - Krejt OK
Hekuran Krasniqi - Gjeografia e Jetes Time
Fatmir Krasniqi - Zemra Zemra (Live )
Valton Krasniqi - Shko larg nga syt e mi
Luljeta Krasniqi - Programi Festiv
Bleona Featuring Genc , Hekuran Krasniqi - Mandari
Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper
Valton Krasniqi - Syte e tu
Valton Krasniqi - Krejt OKej
Lule Mustafa dhe Besim Krasniqi - Potpuri
Merita Gashi - Pot perbej pash perendin
Valton Krasniqi - Habibi
Naim Krasniqi - Zemra gebnjeshtare
Edi Krasniqi - Hajde nvalle qike
Hekuran Krasniqi Ft Genta Ismajli - Dridhet 2o
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Kumurit e
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nje trendafil
Hekuran Krasniqi - Mbylli syte
Fadili Krasniqi - Leonarda
Valton Krasniqi - Te lutemi per Allah
Kastriot Krasniqi - Ne 2 shekuj jetova
Mhill Krasniqi - Moj e mira dy syte e shkrum
Resmije Krasniqi - Knon bilbili
Ramadan Krasniqi ft Mimoza Mustafa - Neve s na shkon
Mhill Krasniqi - Te kam zemer te kam shpirt
Resmije Krasniqi - Nate e fundit
Valton Krasniqi - Zemer e braktisur
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Ska rendsi a jam i pari
Luljeta Krasniqi - Kur vjen pleqria
Hekuran Krasniqi - Live
Hekuran Krasniqi - Lamtumire
Albion Rexhaj ft Hekuran Krasniqi - Atdheut tim
Luljeta Krasniqi - E Pa bese
Mhill Krasniqi - Zemer

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...